Duális képzés

DUÁLIS KÉPZÉS AZ ÓE ALBA REGIA MŰSZAKI KARÁN

2017. szeptemberben alapképzésen (BSc): mérnökinformatikus alapszakon, villamosmérnök alapszakon, a gépészmérnök alapszakon, a műszaki menedzser alapszakon, mesterképzésen (MSc) mechatronikai mérnök mesterszakon indul duális képzés az Óbudai egyetem Alba Regia Muszaki Karán.

Amennyiben a duális képzési formát választod, akkor tanulmányaid során egyidejűleg leszel az egyetem nappali tagozatos hallgatója, és a gyakorlati oktatást nyújtó vállalat hallgatói munkaszerződés keretében foglalkoztatott gyakornoka. Amellett, hogy naprakész szakmai gyakorlati ismereteket sajátíthatsz el, és a legújabb technológiákat ismerheted meg az adott cégnél, a képzés teljes időtartamára fizetést is kapsz tolük. Így a tanulás mellett pénzt is keresel, önfenntartóvá válhatsz már egyetemi éveid alatt.
Mi a teendő, ha a duális képzési formát választod?

1. Választani az egyetem duális partnercégei közül. Oldalunkon közvetlen linket találsz minden partnercég duális oldalára, ahol tájékoztatást találsz a jelentkezés módjáról, és folyamatáról.
  2. A felvi.hu oldalán jelentkezni az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karára a nappalis duális képzések egyikére.
  3. Amennyiben a felsőoktatási felvételi eljárás és a céges kiválasztási eljárás is sikeres, tanulmányaid megkezdésével egyidejűleg, megkezdheted gyakorlati tanulmányaidat hallgatói munkaszerződés keretében az adott cégnél.

Vállalati partnereink az egyes alap és mesterszakok duális képzésében:

Tanulj a szakma legjobbjaitól!
Fehérvár, Téged vár!

Amennyiben kérdései vannak a duális képzéssel kapcsolatban,
keresse fel a Duális Koordinációs Iroda munkatársait:
Csala-Takács Éva Duális képzési koordinátor - Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Vállalati Partnereink:

adient

A jelentkezés folyamata:

Hallgatóink véleménye a duális képzésről:

Duális képzés 2017