Gratulálunk a felvételihez! Várunk Benneteket!

Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara gratulál a felvételt nyert hallgatóinak!

Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara gratulál a felvételt nyert hallgatóinak, honlapunk gólya oldalán az évkezdéssel kapcsolatos információkat itt találják: http://www.amk.uni-obuda.hu/index.php/hu/felvetelizoknek/golyaoldal. Sok sikert kívánuk az egyetemi évek megkezdéséhez! Mi már nagyon várjuk, hogy szeptemberben találkozzunk az új egyetemi polgárokkal. Addig is jó pihenést kívánunk még a nyár hátralévő időszakához!

A felvételt nem nyert jelentkezőknek, sem kell aggódni. Lesz lehetőség a pótfelvételi eljárásban a jelentkezést leadni. Jelentkezni egyetlen kiválasztott képzésre lehet a www.felvi.hu honlapon elérhető elektronikus felvételi rendszeren keresztül az ott megadott határidőn belül. A pótfelvételi lehetőségekről a pótfelvételi időszakában a weboldalunkon találnak majd információt. A pótfelvételi eljárással kapcsolatos minden kérdésben szívesen állunk rendelkezésre a to@amk.uni-obuda.hu e-mail címen.