Hárommillió forintos támogatás a Howmet Aerospace Alapítványtól

Az  Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kar és a Howmet-Köfém Mill Products Hungary Kft. 2021. 11. 15-én sajtótájé-koztatón jelentették be, hogy az egyetemi kar 2021. évben a 3 millió forintos támogatásban részesül az Howmet Aerospace Alapítványon keresztül, ame-lyet többek között a robottechnikai központ, a virtuális valóság és a pneu-matikai labor fejlesztésére használtak fel.

Az  Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kar és a Howmet-Köfém Mill Products Hungary Kft. 2021. 11. 15-én sajtótájékoztatón jelentették be, hogy az egyetemi kar 2021. évben a 3 millió forintos támogatásban részesül az Howmet Aerospace Alapítványon keresztül, amelyet többek között a robottechnikai központ, a virtuális valóság és a pneumatikai labor fejlesztésére használtak fel.

A rendezvényen  Mészáros Attila Székesfehérvár MJV város alpolgármestere, Katus István a Howmet-Köfém Kft. ügyvezető igazgatója , Budavári Csabáné az Alba Regia Műszaki Kar Felsőoktatásáért Alapítvány elnöke, Prof. Dr. Györök György az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karának dékánja volt jelen.