Wekerle Innovációs Díj elismerésben részesült az ÓE AMK fiatal kollégája

Gratulálunk Dr. Beszédes Bertalan adjunktus kollégánknak, aki a Wekerle Alapítvány – Fiatal Szakemberek Innovációs Díját vehette át Móron
2023. október 27. napján.

Tudományos munkásságáról bővebben:

Tudományos önéletrajz

Beszédes Bertalan 1988. szeptember 15.-én született Szabadkán, majd középiskolai tanulmányait a Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolában fejezte be 2006-ban, Székesfehérváron. 2011-ben, a BSc alapképzést az Óbudai Egyetem Alba Regia Egyetemi Központban végezte el villamosmérnöki diplomát szerezve. A Mechatronikai mérnök oklevelét az Óbudai Egyetem, Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar mesterképzésén szerezte meg 2015-ben.

2019-ben az Új Nemzeti Kiválósági Program ösztöndíjasa volt, 2022-ben Hallgatói publikációs díjat nyert PhD/DLA kategóriában. PhD fokozatát 2023-ban az Óbudai Egyetem Biztonságtudományi Doktori Iskolájában szerezte meg katonai műszaki tudományok tudományterületén.

Kutatási területe a beágyazott rendszerek, mikrokontrollerek, hibrid elektronikus áramkörök, nagy megbízhatóságú elektronikus áramkörök, elektronikai CAD/CAM területére terjed ki.

Jelenleg az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karán, a Mérnöki Intézet adjunktusa. Az általa oktatott tárgyak közé tartozik többek között: az Adaptív szabályozások, a Beágyazott rendszerek, a Diagnosztika, az Elektronika, az Ipari elektronika, a Szenzorhálózatok és a Kreatív megoldások a villamosmérnöki szakmában.

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.10.27.