2016 – Tollas Open eredmények

ÓE Alba Regia Műszaki Kar
AMK TOLLAS OPEN 2016
Karunkon sikeresen lebonyolítottuk 2016.04.27-én 15.30 órától az Árpád Szakközépiskola tornatermében az „AMK TOLLAS OPEN 2016” versenyt. A megnyitó után körmérkőzésekkel el is kezdődött a tollaslabdázók csatája a bajnoki cím elnyeréséért. Egyetemünk szponzorálta a versenyt ajándéktárgyakkal és oklevelekkel.
Kategóriánként az alábbi eredményekkel zártuk 17.00-kor a remek hangulatban zajlott küzdelmet:

Női hallgató kategória:
      I.hely: az „AMK TOLLAS bajnoka 2016” MIHÁLY ANETT, Geoinformatikai Intézet, Földmérő és földrendező mérnök
II. hely: Bokor Sára, Geoinformatikai Intézet, Földmérő és földrendező mérnök
III. hely: Szabó Denise, Geoinformatikai Intézet, Földmérő és földrendező mérnök

Férfi hallgató kategória:
I. hely: az „AMK TOLLAS bajnoka 2016” SEBŐK OLIVÉR Geoinformatikai Intézet, Földmérő és földrendező mérnök
II. hely: Epresi Konrád, Geoinformatikai Intézet, Földmérő és földrendező mérnök
III. hely: Kecse Donát, Geoinformatikai Intézet, Földmérő és földrendező mérnök
Valamennyi indulónak gratulálunk a szép és nemes küzdelemben elért eredményéhez.

Fokvári Adrien
testnevelő tanár