„A jövő vezetői” ösztöndíj program

Ösztöndíj

• Szeretnéd megismerni a vállalatok – esetleg leendő munkahelyed – kulisszatitkait?
  • Van kedved beszélgetni olyan vezetőkkel, akikről eddig csak a neten olvastál?
  • Kipróbálnád magad olyan fiatal vállalati szakemberek között, akik már ismerik az üzleti világot?
  • Szert tennél vezetői, szakmai tapasztalatra és értékes kapcsolati hálóra?
  • Megismernéd a fenntartható fejlődés és üzleti világ kapcsolódását?

Mit nyújt az ösztöndíj?

Díjmentes részvételi lehetőséget „A jövő vezetői” programban, aminek minden évfolyama az adott év januárjában indul elsősorban budapesti helyszínekkel. Havonta egy teljes szakmai nap 8 alkalommal: szakmai előadások, esettanulmányok, vezérigazgatói interjúk, vállalati gyakorlatok bemutatása, gyárlátogatások és csoportfeladat – mind a fenntartható üzleti működéshez kapcsolódóan.

Ki pályázhat?

• Egyetemi vagy főiskolai képzésben résztvevő hallgató (a hallgatói jogviszonya legalább a következő év június 30-ig tart, nappali tagozat preferált),
  • Nem múlt még el 30 éves
  • Rendelkezik középfokú magyar és angol nyelvismerettel, mert a program nyelve magyar és angol, tolmácsolás nélkül.
  • Fontos: egy pályázó egy pályaművet nyújthat be

További információk a pályázat hivatalos weboldalán

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.09.17.