Novemberben TDK

NTP-HHTDK-24

Az Óbudai Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa novemberben szervezi meg őszi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

A 60. Tudományos Diákköri Konferenciát
2024. november 13-án (szerdán) tartjuk.

A rendezvényre előzetesen nevezni kell a következők szerint. A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot rögzíteni kell a kari elektronikus TDK portálon (tdk.amk.uni-obuda.hu), majd véglegesítés után a konzulensnek is engedélyeznie kell a jelentkezést 2024. október 24. (csütörtök) délig (1200 óra).

A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos TDK konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait: 37. OTDK központi felhívása (www.otdt.hu). A dolgozatot november 7. (csütörtök) délig (1200 óra) a kari TDK rendszerben rögzíteni kell, amelyet a konzulensnek is támogatnia kell a kari TDK portálon: tdk.amk.uni-obuda.hu

A 60. Tudományos Diákköri Konferencia ünnepélyes eredményhirdetését 2024. november 27., szerda 17:00-ra tervezzük az egyetem Budapest Bécsi úti kampuszán.

Sikeres TDK munkát és eredményes konferenciát kívánok!

Budapest, 2024. október 5.

Nagyné Dr. habil Hajnal Éva          Dr. Vámossy Zoltán
ÓE AMK TDT elnök                      ÓE ETDT elnök

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.10.07.