A Fejér Megyei Mérnökökért Alapítvány ösztöndíj pályázata

A Fejér Megyei Mérnökökért Alapítvány az Óbudai Egyetem Alba Regia Karán idén is meghirdette az ösztöndíj pályázatot. Az eredeti kiírás szerint 5. félévig a 4 lezárt tanulmányi félévben alapján a legjobb összesített korrigált kreditindexet elérők pályázhattak. Fontos szempontnak tartották azt is, hogy Fejér megyei lakos legyen a pályázó, hiszen ők is egy Fejér megyei szervezet.

Az idei évben 6 pályázó volt, nyilván a saját szakterületükön a legjobbak. 1 fő földmérő, 2 fő gépészmérnök, 2 fő mérnökinformatikus és 1 fő villamosmérnök hallgató, kiknek külön-külön is elismerésre méltóak az eredményeik.

A Kuratórium, figyelembe véve a kari véleményeket is, végül Jelinek Brigitta gépészmérnök hallgatónak ítélte meg az 5 hónapra szóló ösztöndíjat. A díjat május 15-én adják át a Fejér Megyei Mérnöki Kamara 25. Küldöttgyűlésén, melyet a weben fognak lebonyolítani.