Duális képzés a Naponta Kft.-nél

A Naponta Kft. az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karával együttműködésben 2016. szeptemberétől duális képzés keretén belül 1 fő gépészmérnököt fogad.

Cégünkről

1988 óta jelen van a hazai piacon. Születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel. Termékeink magyar fejlesztésűek, melyeket magyar és külföldi alapanyagokból, több mint negyed évszázada Székesfehérváron gyártanak.
Cerbona márkanév alatt müzliszeleteket, A Cerbona márkanév gabonapelyheket és müzliket illetve őrleményeinket forgalmazzuk, tésztáinkat Durillo néven találod meg a polcokon.
Több mint 25 éve célunk a magas minőségű magyar termékek gyártása, melyet lelkes fogyasztóinkon túl, számos díj is elismert.
2014 óta Cerbona termékei több mint 20 országba jutnak el, márkánk és cégünk jó hírét építve a világban.
Cégünk folyamatosan fejlődik, fejleszt és beruház új technológiákba, amelynek alappillére a jó szakértői gárda.

Ha hozzánk jelentkezel a Duális képzés keretein belül lehetőséget kapsz komplex gyakorlati tudás elsajátításában az élelmiszeripari technológia, beruházások, fejlesztések, Lean menedzsment területén. Célunk, hogy elsajátítsd az élelmiszeripari szakma műszaki oldalát.

Elvárásaink:

• Érvényes felvételi jelentkezés az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kar duális szakára;
  • Nyitottság, rugalmasság, sokoldalúság
  • Érdeklődés az élelmszeripari technológia iránt
  • Együttműködés egy csapattal
  • Proaktivitás, jó probléma megoldó képesség és kezdeményező készség
  • Jó tanulmányi eredmény

Hogyan jelentkezhetsz?

• Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs leveledet
  • A harmadik év végi és a negyedik év féléves tanulmányi eredményeit igazoló bizonyítvány másolatát vagy érettségi bizonyítványodat
  • Nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolatát (amennyiben van)

küldd el a palyazat@cerbona.hu mail címre, vagy Naponta Kft. 8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1-3.

A kiválasztás folyamata:

A duális képzésre beérkező jelentkezéseket a tanulmányi átlag, illetve a beküldött dokumentumok figyelembe vételével bíráljuk el.

A jelentkezők dokumentumainak értékelését követően az általunk legjobbnak tartott jelentkezőket egy személyes felvételi interjúra hívjuk meg, ahol felvételi teszt kitöltésében, valamint személyes felvételi interjún vesznek részt.

A felvételi interjú időpontja 2016. júniusában várható. A pontos időpont később kerül meghatározásra, melyről minden jelentkezőt írásban fogunk értesíteni.

A felvétel akkor sikeres, ha a Naponta Kft., és az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kar elvárásainak egyaránt megfelelsz.

A Naponta Kft.-nél történt felvételi eljárás eredményéről legkésőbb 2016. július 4-ig értesítést küldünk minden hozzánk jelentkező jelöltnek.

Jelentkezési határidő: 2016. május 31.

A gyakorlati képzés helyszíne: Naponta Kft., 8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1-3.
További információért keresd a 06-70-977-9794-es telefonszámot!