Alpha Machine Informatikai Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Cégünk 2009-ben alakult 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Tevékenységünket IT mérnöki szolgáltatások nyújtásával, szerverparkok üzemeltetésével kezdtük, majd 2014-től elindult Microsoft Dynamics vállalatirányítási rendszerek bevezetését, fejlesztését és támogatását végző üzletágunk is. Hazai és nemzetközi partnereink segítségével a legmodernebb IT és fejlesztői technológiákkal segítjük ügyfeleink kitűzött céljait és sikereit elérni.
Filozófiánk IT szakértőként:
„Megérteni, Megalkotni, Működtetni

A három „M” amely az Ön szolgálatában áll az év bármely napján, annak bármely percében, hogy vállalata folyamatosan haladhasson és eredményesen fejlődhessen.”

Cégünk 2009-ben jött létre a hazai és nemzetközi IT-piacon ismert és elismert Fornax-cégcsoport tagjaként. A cégcsoport több, mint 30 éves stabil működésének köszönhetően a magyar tulajdonban lévő informatikai anyavállalat tekintélyes szakmai tapasztalattal és kapcsolatrendszerrel rendelkezik.
Cégünk fő célja az üzleti életben megjelenő informatikai igények gyors, rugalmas és költséghatékony kiszolgálása, amelynek érdekében minden olyan új technológia irányába nyitottak vagyunk, ami kiemelt értéket nyújthat megrendelőinknek.

A gyártói hardver- és szoftverértékesítés mellett végzett főbb tevékenységeink:

• Alkalmazás üzemeltetés, támogatás,
  • Hálózat üzemeltetés, támogatás
  • Rendszer integráció vállalati környezetben
  • Informatikai biztonsági rendszer üzemeltetés
  • Szerver és tároló üzemeltetés
  • Támogatási szolgáltatások
  • Kliensüzemeltetés
  • Információ biztonsági szolgáltatások
  • Egyedi szoftverfejlesztés

Cég honlapja

Jelentkezni az alábbi dokumentumok hr@a-m.hu e-mail címre történő beküldésével lehet:

•  fényképes önéletrajz, motivációs levél – középiskola utolsó előtti évfolyam év végi bizonyítványának másolata
  •  középiskola utolsó évfolyam félévi bizonyítványának másolata
  • érettségi bizonyítvány másolata (ha van)
  •  nyelvvizsga bizonyítvány másolata (ha van) – OKJ-s bizonyítvány másolata (ha van)

Mely szakról várnak hallgatókat?

Mérnökinformatikus BSc

Gyakorlati helyszín:

1123 Budapest, Táltos utca 1.

Vállalati kapcsolattartó neve, elérhetősége:

Fejti Gábor
fejti.gabor@a-m.hu

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.01.16.