Fejér Megyei Mérnökért Alapítvány ösztöndíjának átadása

Díjátadás 2019

A 2018/19. tanévben Knitlhoffer Ferenc harmadéves gépészmérnök hallgató nyerte el a Fejér Megyei Mérnökökért Alapítvány Kuratóriuma által kiírt tanulmányi ösztöndíj pályázatot.

Az ösztöndíjat az ÓE AMK Kari Tanács ülésén Fekete Krisztián, a Fejér Megyei Mérnökökért Alapítvány Kuratórium elnöke adta át.

Gratulálunk Knitlhoffer Ferencnek az ösztöndíjhoz és kiemelkedő tanulmányi eredményéhez, további szakmai sikereteket kívánunk neki.

Köszönjük a Fejér Megyei Mérnöki Kamara anyagi támogatását. A tanulmányi ösztöndíj pályázat a 2019/20. tanévben is kiírásra kerül a megye műszaki felsőoktatásában tanuló azon nappali tagozatos mérnökhallgatók számára, akik az ötödik tanulmányi félévben az adott alapképzési (BSc) évfolyamban a legjobb összesített korrigált kreditindexet érik el, és lakóhelye vagy munkáltatója alapján Fejér megyéhez köthető.