Jön a Garai Géza Szabadegyetem 23. előadása!

levente plakát

2016. szeptember 14-én, szerdán 18 órakor kerül sorra, ismét a régi (de felújított) helyszínen:

Székesfehérvár, Budai út 45. K épület fsz. 28. (Kandó Kálmán terem)
ELŐADÓ: Dr. Rádai Levente
Vállalatok irányítása számítógéppel

Az informatika és a mobil internet egyre gyorsuló fejlődésével a vállalati számítógépes információs rendszerek is robbanásszerű fejlődésnek indultak. A klasszikus üzleti tranzakció-feldolgozáson alapuló vállalatirányítási rendszerek mára rengeteg apró, okos megoldással egészíthetők ki, amelyek alkalmazzák a modern számítástechnikai megoldásoktól kezdve, a mobil eszközökön és szenzorokon át a közösségi hálózatokban rejlő lehetőségeket is, ezzel elősegítve a vállalatok hatékonyabb működését és vezetőik számára a gyorsabb döntéshozatalt, egyre pontosabb és részletesebb információk alapján. Ez az előadás betekintést nyújt az érdeklődők számára a számítógépes vállalatirányítási rendszerek múltjába, jelenébe és jövőjébe.

Forrás: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/93/HeliumV-prozesse.png
mmons/d/df/Student_Data_Management.gif