Már harmadik éve mérték össze a tudásukat…

Már harmadik éve mérték össze a tudásukat a középiskolás diákok az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara és Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata által közösen létrehozott Bejczy Antal Műszaki Innovációs Középiskolai Emlékverseny 2017/2018-as tanévében.

Idén  az I. helyezést a „TBG Robotics” csapata érte el a Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskolából.
A középiskolás diákok jutalma 1 db LEGO Mindstorms EV3 31313 robotépítő készlet SZMJV Önkormányzatának finanszírozásából.
A „Robodoctors” csapat a II. helyezést érte el, ezzel is öregbítve a Székesfehérvári SzC. Hunyadi Mátyás Szakgimnázium hírnevét.
A III. helyezett a „Sumákok” csapata lett a Székesfehérvári Szc Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziumból.
A II-III. helyezett ajándékait a VIDEOTON Holding Zrt és az Óbudai Egyetem ajánlotta fel.

A csapatok tagjainak ezúton is gratulálunk!

A következő tanévben ismét meghirdetjük a robotépítő versenyünket,
addig is jó felkészülést, gyakorlást kívánunk a középiskolás diákoknak!