Nyílt nap az Alba Regia Műszaki Karon

Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara megtartotta első nyílt napját a Budai út 45. szám alatt található Mérnöki Intézetben. A szép számmal résztvevő középiskolások fontos információkhoz juthattak 2016. év szeptemberében induló műszaki duális és hagyományos képzésekről. A fiatalok Pogátsnik Monika dékáni hivatalvezető előadását követően, közvetlenül a hallgatóktól juthattak bensőségesebb információkhoz az egyes alapszakokról.

A hagyományos előadásokat követően a Székesfehérvár és térségéből érkező fiatalok megtekinthették a duális képzési formát megismertető rövid filmet, valamint a szakmákhoz kapcsolódó a geg filmeket is.

Az összes film megtekinthető az OE AMK hivatalos youtube csatornáján:

Az OE Alba Regia Műszaki Kara II. Nyílt Napját 2016. január 18-án szintén 10 órai kezdettel tartja a Geoinformatikai Intézetben (Székesfehérvár, Pirosalma utca 1-3.). Szeretettel várják a középiskolásokat egy meglepetés programmal is.