XXVII. Kandó Kálmán Nyári Egyetem

XXVII. Kandó Kálmán
Nyári Egyetem
2016. július 9-18.

Szép hagyomány az Óbudai Egyetemen a határon túli magyar mérnök és informatikus hallgatók számára megtartott Nyári Egyetem. Eddig több mint 25 alkalommal szerveztünk ilyen képzést számukra. Eleinte csak páran voltak Budapesten, a Híradástechnika Intézetben, de később már közel 100 hallgató tudott hozzánk eljutni határainkon túlról.
Idén már másodszor szervezzük meg az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karon, Székesfehérvárott a Nyári Egyetemet a határon túli magyar hallgatók számára.
A tábor nemcsak hasznos szellemi táplálékkal szolgál, sok sok élményt is nyújt a résztvevőknek. Az előadásokon kívül gyárlátogatásra, városnézésre, barlangtúrára, Velencei-tavi fürdésre, Parlamenti kirándulásra, szabadidős foglalkozásokra is számíthatnak a résztvevők.
Néhány emlékkép a tavalyi évről, kollégiumi szállás, megnyitó ünnepség a városháza dísztermében, barlangász kirándulás.

20160709-18 nyariegyetem 1 20160709-18 nyariegyetem 2

20160709-18 nyariegyetem 3

Nagy szeretettel várjuk a határon túli magyar informatikus és mérnök hallgatókat a 2016. július 9-18. (szombat-hétfő)között megrendezésre kerülő XXVII. Kandó Kálmán Nyári Egyetemre Székesfehérvárra, a királyok városába.
Nagy szeretettel várjuk az Óbudai Egyetem saját érdeklődő hallgatóit is, jelentkezzenek a programra.

Jelentkezni hajnal.eva@amk.uni-obuda.hu vagy borbely.endre@kvk.uni-obuda.hu címen lehet, valamint a helyi egyetemi szervezőnél, aki összegyűjti a jelentkezőket és elküldik nekünk az adatokat.
A részletes program már elkészült, megtekinthető.