Discover the green life with robots

A hét elején a Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikumból érkezett hozzánk húsz középiskolás diák, akik közül tízen Törökországból ERASMUS program keretében fejlesztik szakmai tudásukat Székesfehérváron. Karunkon a fenntarthatósággal, az Ipar 4.0 folyamatokkal és a robotika témkörökkel ismerkedhettek meg. Köszönjük a látogatást!

A projektről bővebben:

Erasmus partnerségi program keretén belül török diákcsoport érkezett a Széchenyi Technikumba, a Gulizar Zeki Obdan Lisesi iskolából ( https://gzoalisesi.meb.k12.tr/ )

A közös projekt címe: Discover the green life with robots.

A cél egy zöldebb, fenntarthatóbb jövő formálása. Előadások, workshopok segítségével tudatosítjuk már a fiatalokban a környezetvédelem fontosságát. Ezenkívül a tanulók megismerik a másik ország kultúráját, fejlesztik nyelvi, valamint digitális készségeiket. A projekt során a magyar diákok is látogatást tesznek ősszel az isztambuli iskolába.

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.05.07.