Jizzakh Polytechnic Institute oktatói az Alba Regia Műszaki Karon

Jizzakh Polytechnic Institute három oktatója Nishonov Azizbek, Pulatov Sukhrob, Rahmatov Utkirjon 3 hetes tanulmányútra érkezett karunkra. Megismerkedtek az ipari robotika laboratóriumunkkal, és ki is próbálhatták a robotprogramozást. A székesfehérvári Közlekedési Irodán a város közlekedésszervezéséről kaptak információkat, és a hasonló méretű Jizzakh város közlekedés szervezési tapasztalatairól pedig a vendégeink számoltak be. További programjaik lesznek majd a Visible Crossing okos gyalogátkelőhelyeket fejlesztő vállalkozásnál, a Geoinformatikai Intézetünk kutatásainak és tevékenységének bemutatása, a Bánki Karon megismerkednek a Formula Student világával, Szegeden pedig a Tram-Train projekttel ismerkedhetnek.

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.04.19.