„Connectivity, digitalizáció, ipari megoldások” szimpózium

Március végére a „Connectivity, digitalizáció, ipari megoldások” szimpózium megnevezéssel szervezett egész napos programot az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kar, a Székesfehérvári Tudományos és Innovációs Park, a Festo Magyarország Kft., a Fanuc Hungary Kft., Wenglor Sensoric Hungária Kft.

A C1 épületben összegyűlt szakemberek többek között a Science parkkal és az Egyetem képességeivel, kutatás-fejlesztés szolgáltatásaival ismerkedhettek meg, valamint olyan témákkal foglalkoztak mint az ipari robottal végzett hegesztés szenzorikai kérdései, a digitalizáció és virtuális terek alkalmazása a komplex rendszerek felügyeletében, prediktív karbantartási szoftverek, az ipari robot-és kevert valóság együttes alkalmazása, valamint a mesterséges intelligencia szerepe az iparban.

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.03.26.