Pályázati felhívás demonstrátori megbízásra a 2022/23. tanév II. félévére

Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara – az Óbudai Egyetem demonstrátori rendszerről szóló szabályzata (az Óbudai Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzata III. kötet, az Óbudai Egyetem Hallgatói Követelményrendszerének 4. melléklete) alapján – pályázatot hirdet demonstrátori feladatkör betöltésére a 2022/23. tanév II. félévére.

1. Megpályázható helyek

Intézet neve Foglalkoztatás heti óraszáma Téma terület Havi ösztöndíj mértéke Felelős oktató

Geoinformatikai Intézet

Vetülettan

Dr. Molnár Gábor

Geoinformatikai Intézet

Geodézia 2

Dr. Tarsoly Péter

Mérnöki Intézet

5 óra/fő

Ipari robotok

16 000 Ft/fő

Dr. Széll Károly

5 óra

Szoftvertervezés és fejlesztés II.
(felzárkóztatás, segítségnyújtás, mentorálás)

Módné Takács Judit

Valószínűségszámítás és matematikai statisztika

Dr. Borbély József

Matematika 2

Dr. Borbély József

Analízis 2

Makó Margit

Diszkrét matematika 2

Makó Margit

5 óra/fő

LEGO robotok, méréstechnika

16 000 Ft/fő

Dr. Udvardy Péter

1. A pályázat feltételei

Demonstrátor az a hallgató lehet, aki:

1. az adott félévben aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik,
      2. alapszakon szerzett oklevéllel vagy két lezárt félévvel és legalább 50 teljesített kredittel rendelkezik,
      3. a legutolsó aktív félévében legalább 3,0 tanulmányi ösztöndíj átlagot ért el,
      4. rendelkezik a kisebb hallgatói közösségek munkájának irányításához szükséges készségekkel,
      5. megfelelő oktatói ajánlással rendelkezik, és
      6. nem áll fegyelmi, büntető vagy szabálysértési eljárás alatt.
  1. Benyújtandó dokumentumok
  • Pályázati űrlap
  • Intézeti fogadónyilatkozat
  • Önéletrajz (nyelvtudás, gyakorlati helyek, szakmai munkásság megjelölése);
  • Motivációs levél (szakmai kompetenciák, kutatási terület, érdeklődési kör megjelölése);
  • Kreditigazolás;
  • Utolsó aktív félévről készített indexmásolat.
  1. A pályázat benyújtása, bírálata

A pályázatokat a pályázati űrlapon, a kötelezően csatolandó dokumentumokkal együtt kell 2023. február 24. (péntek) 12 óráig
az oktatási dékánhelyettes részére benyújtani a pogatsnik.monika@amk.uni-obuda.hu e-mail címen.
A határidőn túl érkezett, továbbá a hiányosan benyújtott pályázat érdemi vizsgálat nélkül elutasításra kerül!
A hiánytalanul benyújtott pályázatokat az oktatási dékánhelyettes bírálja el legkésőbb 2023. február 27. (hétfő) 12 óráig.
A sikeres pályázók az elbírálást követően írásbeli értesítést kapnak.

Székesfehérvár, 2023. 02. 16.

Pogátsnik Monika.
oktatási dékánhelyettes

A szabályzat tartalma az alábbi oldalon megismerhető: http://uni-obuda.hu/files/private/regulation/12901/az-obudai-egyetem-demonstratori-rendszerrol-szolo-szabalyzata.pdf
A demonstrátori pályázatot az illetékes Kar oktatási dékánhelyettese az intézetek vezetőinek javaslatára a vizsgaidőszak végéig hirdeti meg.
A karok – választásuk szerint – a demonstrátori tevékenység ellátására az alábbi kategóriák szerint írhatnak ki pályázatot:

1. a demonstrátor heti 15 órában történő foglalkoztatása esetére havi 48.000 Ft ösztöndíj;
  2. a demonstrátor heti 10 órában történő foglalkoztatása esetére havi 32.000 Ft ösztöndíj;
  3. a demonstrátor heti 5 órában történő foglalkoztatása esetére havi 16.000 Ft ösztöndíj